Зверніть увагу! На період воєнного стану в Україні зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам.

Наказ МОЗ України від 07.03.2022 № 426 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану»

Клінічне ведення випадків COVID-19

Клінічне ведення випадків COVID-19

Цей документ є оновленням тимчасових настанов, що були опубліковані під назвою «Клінічне ведення випадків COVID-19: тимчасові настанови, 27 травня 2020 року». ВООЗ продовжує уважно відстежувати будь-які зміни в ситуації, які можуть вплинути на ці тимчасові настанови. У випадку виявлення таких змін ВООЗ видасть наступну їх оновлену версію. В інакшому випадку термін дії цих тимчасових настанов закінчиться через 2 роки після дати їх опублікування. Цей документ є «живими» настановами, тому включені до нього рекомендації оновлюватимуться й доповнюватимуться новими мірою появи нових доказів. З огляду на це, його підготовка, розповсюдження і оновлення здійснюватимуться за допомогою застосунку MAGICapp. Формат і структура документа мають на меті забезпечення максимальної зручності його використання і простоти навігації по ньому з постійним оновленням доказів та рекомендацій, виділенням нових та збереженням наявних рекомендацій.

Теги: COVID-19

Завантажити