Зверніть увагу! На період воєнного стану в Україні зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам.

Наказ МОЗ України від 07.03.2022 № 426 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану»

Джерела та розподіл кисню в центрах, що займаються лікуванням COVID-19

Джерела та розподіл кисню в центрах, що займаються лікуванням COVID-19

Цей документ є тимчасовими настановами щодо джерел кисню та стратегій його розподілу для лікування COVID-19. Цей документ є адаптацією технічних специфікацій і настанов із застосування виробів для кисневої терапії ВООЗ та ЮНІСЕФ, який, у свою чергу, є частиною серії технічних документів ВООЗ щодо виробів медичного призначення1, і ґрунтується на поточних знаннях ситуації в КНР та інших країнах, де виявляли випадки COVID-19. Ці настанови призначені для адміністраторів закладів охорони здоров’я, виробників клінічних рішень, спеціалістів із закупівель, спеціалістів із планування, біомедичних інженерів, інженерів з питань інфраструктури, а також виробників політики. У них описано, як: розраховувати потреби в кисні, визначати доступні джерела кисню та обирати відповідні джерела для швидкого збільшення спроможностей із забезпечення киснем з метою задоволення потреб пацієнтів із COVID-19, особливо в країнах із низьким та середнім рівнями доходу. Ці рекомендації будуть оновлюватись ВООЗ мірою отримання нової інформації.

Теги: COVID-19

Завантажити