Зверніть увагу! На період воєнного стану в Україні зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам.

Наказ МОЗ України від 07.03.2022 № 426 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану»

COVID-19: готовність, профілактика та контроль інфекції у пенітенціарних установах і місцях тримання під вартою

COVID-19: готовність, профілактика та контроль інфекції у пенітенціарних установах і місцях тримання під вартою

Цей документ є оновленою версією настанови, яка вперше була опублікована 15 березня 2020 р. У ньому надається оновлена інформація, що стосується виявлення випадків, ознак і симптомів COVID-19, сценаріїв передачі, заходів профілактики і контролю (включаючи використання масок, тестування та поміщення на карантин), а також стратегій управління (включаючи організацію медичної ізоляції та видозмінені стратегії вжиття заходів у пенітенціарних закладах). До переліку додаткових питань, які розглядаються в даній версії, відносяться наявність і процедура розподілу вакцини і показники, рекомендовані для цілей епідеміологічного нагляду в умовах утримання під вартою.

Теги: COVID-19

Завантажити