Зверніть увагу! На період воєнного стану в Україні зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам.

Наказ МОЗ України від 07.03.2022 № 426 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану»

Настанови щодо нагляду за варіантами SARS-CoV-2

Настанови щодо нагляду за варіантами SARS-CoV-2

Цей документ має на меті описати мінімальний набір заходів із нагляду, рекомендованих на національному рівні для виявлення та моніторингу відносної поширеності варіантів SARS-CoV-2, а також окреслити набір заходів для характеристики й оцінювання ризиків, пов’язаних із такими варіантами. Також у ньому міститься набір індикаторів для стандартизації моніторингу циркуляції варіантів та публічного повідомлення про неї. Цей документ призначений у першу чергу для національних та субнаціональних органів влади у сфері громадського здоров’я та партнерів, які підтримують впровадження нагляду за варіантами SARS-CoV-2. Також були опубліковані додаткові рекомендації для лабораторій щодо діагностичного тестування на SARS-CoV-2 та секвенування для цілей громадського здоров’я, а також посібник із впровадження секвенування SARS-CoV-2.

Теги: COVID-19

Завантажити