Зверніть увагу! На період воєнного стану в Україні зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам.

Наказ МОЗ України від 07.03.2022 № 426 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану»

Вступ до розробки рекомендацій ВООЗ та системи GRADE

Вступ до розробки рекомендацій ВООЗ та системи GRADE


Ця серія навчальних відео присвячена стандартам розробки надійних та достовірних рекомендацій.

Вона була створена для членів груп із розробки керівництв ВООЗ та тих, хто бажає приймати, адаптувати або створювати рекомендації, а також їх імплементувати.
атеріали присвячені тому, як використовувати GRADE (Grading of Recommendations Assessment, Development and Evaluation) – систему, що визначає проведення оцінки потреб, розробку та аналіз рекомендацій.

Керівництво ВООЗ – це будь який документ, розроблений ВООЗ, що містить рекомендації з клінічної практики або політики громадського здоров’я. Щоб бути надійними, достовірними та заснованими на доказах, керівництва ВООЗ повинні відповідати глобальним стандартам, включаючи підходи до оцінки достовірності доказів та оцінки сили рекомендацій.

Переходьте за посиланням на серію відео

Теги: GRADE Керівництво ВООЗ рекомендації

Завантажити