Зверніть увагу! На період воєнного стану в Україні зупинено проведення атестації на підтвердження звання лікаря (провізора)-спеціаліста, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій лікарям (провізорам), атестації на підтвердження звання спеціаліста та атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій професіоналам з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров’я, атестації на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій молодшим спеціалістам з медичною освітою та фармацевтам.

Наказ МОЗ України від 07.03.2022 № 426 «Про особливості атестації працівників сфери охорони здоров’я та продовження терміну дії сертифікатів спеціаліста, посвідчень про кваліфікаційну категорію в період дії воєнного стану»

Про платформу

Платформа Центру громадського здоров’я, розширена та модернізована за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я — це зручний спосіб підвищити професійні компетенції в сфері громадського здоров'я.

На ній доступні:
- онлайн курси від провідних українських та міжнародних експертів з різних тем: у тому числі, курси ВООЗ, курси щодо ВІЛ-інфекції, туберкульозу, COVID-19, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, замісної підтримувальної терапії та інші.
- матеріали ВООЗ: практичні керівництва, найважливіші документи, навчальні та довідкові матеріали
- каталог заходів безперервного професійного розвитку

Усі матеріали та курси на платформі є безкоштовними та доступними для всіх. Вони будуть корисні медичним, соціальним працівникам, психологам, а також усім охочим дізнатися більше про новітні медичні практики та методи психосоціального супроводу пацієнтів.
 

Інструкція по реєстрації на платформі

Завантажити інструкцію по реєстрації на платформі можна за цим посиланням.