Зверніть увагу: наразі курси на платформі дистанційного навчання проходять реєстрацію у системі БПР на 2024 рік. Про можливість використати сертифікати як підставу для нарахування балів БПР ми повідомимо додатково.

Аналіз ситуації у сфері громадського здоров’я

Аналіз ситуації у сфері громадського здоров’я

Цей оновлений аналіз ситуації у сфері громадського здоров’я (АСГЗ) ґрунтується на швидко підготовленому документі, опублікованому 3 березня 2022 року та подальшому його оновленні, яке було опубліковане 29 квітня 2022 року. Це оновлення поглиблює інформацію, представлену в попередній версії аналізу, відображає зміни в ситуації, враховує додаткові загрози та включає дані, отримані за результатами проведених оцінювань.

Кластер охорони здоров’я в Україні продовжує слугувати координаційною ланкою між більш ніж 149 партнерами, залученими до гуманітарної діяльності у сфері охорони здоров’я в Україні. Цей аналіз ситуації у сфері громадського здоров’я (АСГЗ) є одним із ресурсів, створених Секретаріатом Кластеру охорони здоров’я для сприяння загальному розумінню ситуації у сфері громадського здоров’я в Україні. Повномасштабне вторгнення в Україну, яке почалося 24 лютого 2022 року, призвело до масового переміщення цивільного населення, а також загибелі та поранення великої кількості людей. Згідно з оцінками, 6,6 мільйона людей є внутрішньо переміщеними особами, 2а приблизно 6,2 мільйона були змушені тікати від конфлікту та зареєструвалися як біженці у різних країнах Європи.3 Станом на 24 липня 2022 року було повідомлено про 12 272 постраждалих серед цивільного населення, з яких 5 237 особи загинули і 7 035 осіб були поранені.4 Кількість атак на систему охорони здоров’я та випадків використання важкого озброєння є надзвичайно великою, особливо з урахуванням відносно короткого періоду, протягом якого вони були здійснені. Станом на 27 липня 2022 року було підтверджено 414 атак на систему охорони здоров’я, в результаті яких загинуло 85 людей та ще 100 отримали поранення.

Теги: звіт

Для того, щоб завантажити матеріал, необхідно .

Для того, щоб завантажити матеріал, необхідно .