На платформі відкрився курс «Імунопрофілактика інфекційних хвороб»

Запрошуємо пройти навчання на новому курсі «Імунопрофілактика інфекційних хвороб».

Профілактичний напрямок – це один з ключових пріоритетів у боротьбі з інфекційними хворобами. І роль імунопрофілактики для нього є беззаперечною. Це підтверджується ліквідацією натуральної віспи, відсутністю випадків паралітичного поліомієліту у Західній півкулі, значним успіхом у елімінації кору та синдрому вродженої краснухи. Доцільність вакцинації було доведено епідемією дифтерії, що виникла під час катастрофічного зниження охоплення щепленнями проти цієї інфекції.

 

Імунопрофілактика – галузь медицини, що швидко розвивається та посилює консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін у боротьбі з інфекційними хворобами. Модернізація вакцин, створення нових вакцин, зміна підходів та схем імунопрофілактики потребують постійного навчання лікаря.

 

Курс допоможе вдосконалити теоретичні знання і практичні навички з питань імунопрофілактики інфекційних хвороб, забезпечить злагоджений та системний підхід до оптимізації заходів вакцинопрофілактики.

Курс розрахований на підвищення кваліфікації лікарів-педіатрів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, терапевтів та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти сфери охорони здоров’я.
 

Інструкція з реєстрації на платформі
Посилання на курс

Після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку.