На платформі відкрився курс із надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції, включно з COVID-19

Запрошуємо на навчання з надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції (ГРВІ). Тренінг включає в себе інформацію з клінічного ведення пацієнтів з важкою гострою респіраторною інфекцією, у тому числі – коронавірусу COVID-19. Курс створений на основі матеріалів Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) «Critical Care Severe Acute Respiratory Infection Training». 

Цей курс призначений для лікарів, які працюють у відділеннях інтенсивної терапії, ведуть лікування дорослих та дітей із важкими формами ГРВІ, включаючи важку пневмонію, гострий респіраторний дистрес-синдром (ГРДС), сепсис та септичний шок. Цей практичний посібник слід використовувати медичним працівникам, які беруть участь в організації інтенсивної терапії під час спалахів вірусу грипу (сезонного), вірусу пташиного грипу (H5N1, H7N9), MERS-CoV, nCoV або інших респіраторних вірусних епідемій.

Посилання на курс: https://bit.ly/3c2M1E0

Інструкція з реєстрації на платформі: https://bit.ly/3c4oyCk

Після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку.