На платформі відкрився курс «Респіраторні віруси, що виникають, включаючи новий коронавірус»

Запрошуємо пройти навчання на новому курсі «Респіраторні віруси, що виникають, включаючи новий коронавірус».

Коронавіруси – це велика група вірусів. Вони здатні викликати різні захворювання – як звичайну простуду, так і тяжкі хвороби: MERS (близькосхідний респіраторний синдром) та SARS (тяжкий гострий респіраторний синдром).

Новий коронавірус SARS-CoV-2  (COVID-19) вперше був виявлений у місті Ухань, Китай. До того цей коронавірус у людей не виявлявся. У цьому курсу викладено базову інформацію щодо COVID-19 та респіраторні віруси, що виникають.

Для кого цей курс: професіонали у громадському здоров’ї, люди, що залучені до надання медичної допомоги у громадах, працівники громадських організацій, лікарі первинної ланки. 

Курс створено за матеріалами Всесвітньої організації охорони здоров’я “Emerging respiratory viruses, including nCoV”. Оскільки матеріали були створені до присвоєння назви новому вірусу, в контексті цього курсу будь-яка згадка nCoV відсилає до COVID-19, інфекційного захворювання спричиненого нещодавно відкритим коронавірусом. 

Інструкція з реєстрації на платформі
Посилання на курс

Після успішного завершення курсу ви отримаєте сертифікат, який є підставою для нарахування балів безперервного професійного розвитку.